Úvod Články

Články

Konkurenci chybí odbornost, místo toho využívá k prodeji nekalé obchodní praktiky

Zajímá Vás jaké nekalé obchodní praktiky používá naše kokurence? Jaké mýty a pomluvy o výrobcích NERTA se šíří napříč naší republikou? Pak si určitě přečtěte náš nejnovější článek, ve kterém najdete pravdu ... 

Jak šetrně odstranit hmyz z karoserie auta

V dnešním článku se dozvíte, jak správně odstranit hmyz z karoserie automobilu, aniž byste jakkoli poškodili choulostivý lak.

Způsoby ručního mytí aut neboli jak lze ručně umýt auto

Jak nejúčinněji umýt auto, aby zářilo čistotou? Prozradíme vám, jaké jsou způsoby ručního mytí auta.

Není šampon jako šampon. Čím nejlépe umývat vůz?

V posledních letech se na našem trhu objevují agresivní přípravky na mytí vozů. Je s nimi menší práce a také dobře fungují. Je to však za tu cenu, že karoserie a materiály automobilu trpí pod náporem silné chemie. A váš vůz může být nenávratně poničen. Jak vybrat šampon, který materiály a lak šetrně, ale zároveň účinně vyčistí a zároveň ochrání?

Tajemství bezkontaktního mytí

Způsobů mytí vozu je celá řada. To bezkontaktní v sobě nese mnoho výhod. Jaké to jsou a jak na bezkontaktní mytí se dozvíte v našem článku.

Co byste měli vědět o voscích na auto

Vosk na autě nejen vypadá hezky, ale vytvoří na laku ochrannou vrstvu, díky které je karoserie vašeho vozu chráněna před okolními vlivy, jako je UV záření nebo zimní posypové soli. 

Jak používat a vybírat čističe motorů

Mytí motoru může být ošemetnou záležitostí. Se správným přípravkem a postupem jej však zvládnete i vy. Jaké přípravky zakoupit a jak se myje motor, vám poradíme v našem článku.

Jak umýt disky vozu? Používejte pouze vhodné čističe

Jak umýt disky vozu? Používejte pouze vhodné čističe

Přípravky na mytí disků kol vám zajistí jejich krásný vzhled a umytí od brzdného prachu i jiných nečistot. Jsou však takové, se kterými vozu i sobě můžete uškodit. Prozradíme vám, jaké přípravky na disky kol používat a se kterými se nespletete.

Pneumatiky