Čistič interiéru a čalounění NERTA INTERIOR CLEANER 500 ml (913)

Nejprodávanější Novinka
Kód produktu: 913 Kód výrobce: 5413938050040 Výrobce: Nerta
182 Kč
150,41 Kč bez DPH
Ks

Vysoce účinný, universální produkt na veškerou špínu nejen v interiéru vozidla. Velmi dobrý čistič veškerých plastů a čalounění.

Zobraz detailní popis

Detailní popis

Slabě alkalický čisticí prostředek speciálního složení, který se používá zejména k čištění interiérů vozidel, ale své uplatnění najde i v domácnosti.

NERTA INTERIOR CLEANER bez námahy odstraňuje špínu, mastnotu, nikotin a celou řadu dalších nečistot.

Výrobek má velmi příjemnou citronovou vůni a práce s ním je velmi rychlá a jednoduchá.

Tento výrobek vychází z profesionálního čisticího prostředku NERTA INTERIOR CLEANER, který je jedním z nejžádanějších výrobků na trhu.

500 ml balení s rozprašovačem je připraveno k okamžitému použití a je tedy ideální volbou pro každého motoristu, který má rád po ruce účinný a šetrný prostředek pro případ rychlého úklidu svého vozidla.

S výrobkem NERTA INTERIOR CLEANER v kombinaci s kvalitní mikroutěrkou vyčistíte během chvíle rychle a efektivně:

 • jakýkoliv flek na sedačce
 • zašlá špinavá kožená sedadla
 • přístrojovou desku
 • extrémně zašlé plasty
 • tapec
 • fleky po vodě a jiných nečistotách ve stropnici
 • zakouřenou stropnici - nikotin
 • gumové rohožky
 • čistí vše na co si vzpomenete

Výrobek není dráždivý ani žíravý, tudíž se jedná o velmi šetrnou variantu čističe, se kterým nic neponičíte.

Díky univerzálním vlastnostem výrobku NERTA INTERIOR CLEANER lze tento produkt využít např. i v domácnosti. Myje a čistí plastové rámy oken, garážová vrata, dlažbu v garáži či v domácnosti, vyčistíte s ním sedací soupravu, jídelní židle, interiérové dveře, apod..


Aplikace

Aplikace výrobku se provádí integrovaným rozprašovačem se STOP uzávěrem.

Přístrojové desky a plasty

Aplikace přípravku by se měla ideálně provádět na mikroutěrku a tou pak teprve čistit požadovaný povrch. Tímto způsobem je vhodné pracovat v okolí přístrojové desky, autorádia a okolo el. tlačítek, tak abychom do elektroniky zbytečně nenalili tekutinu.

Pro urychlení práce je však možné přípravek aplikovat pomocí ručního tlakového postřikovače rovnou na čištění povrch. Tzn. na místa, kde jsou pouze plasty. Např. na vnitřní spodní straně dveří, v prostoru nohou, v kufru apod. I tak ale doporučujeme vždy nejprve předem otestovat, jak se daný materiál bude chovat. Po aplikaci povrch následně čistíme mikroutěrkoukartáčem či houbou a na závěr vše dotřeme do sucha.

Fleky na sedadlech a stropnice

Pokud čistíme flek na sedadle, není nutné vždy tepovat!! Pokud je povrch špinavý pouze na povrchu postačí nám výrobek NERTA INTERIOR CLEANER a suchá čistá mikroutěrka. Přípravkem navlhčíme až namočíme mikroutěrku a tou pak flek vyčistíme. Čistíme vždy do ztracena, tzn. i menší okolí okolo fleku. Naprosto stejným způsobem se čistí i stropnice. 

 


Čištění kožených sedadel

U kožených sedadel je vhodné sedadlo čistit po částech a nikdy nenechat přípravek na kůži zaschnout. Sedadlo buď čistíme klasicky mikroutěrkou, nebo pokud je to žádoucí, použijeme jemný kartáček,na který si nastříkáme NERTA INTERIOR CLEANER a následně kartáčkem sedadlo důkladně vyčistíme. Pak následuje dotření mikroutěrkou do sucha. Na závěr procesu čištění doporučujeme sedadlo naimpregnovat osvědčeným přípravkem NERTA LEATHER PROTECTOR.

  


Složení

 • detergenty, rozpouštědla, parfém a jiné přísady

Obsah detergentů

< 5% fosfonáty, neiontové povrchově aktivní látky, NTA (nitriltrioctová kyselina) a její soli, parfémy

Obsah balení

500 ml

Specifikační body

 • vysoká účinnost
 • universálnost
 • příjemná vůně
 • 100% výsledek
 • vylepšená formule

Technické parametry

Řada BLACK 500 ml
Velikost balení 0,5L

Hodnocení produktu

Produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

Napište hodnocení
*
*